برترین غذایی شد

برترین غذایی شد

 به گزارش ایسنا، این شبکه خبری در ادامه این خبر نوشت : دادگاه کویت برای 2 متهم مرتبط با گروه “العبدلی” که یکی از آنها تبعه ایران بوده حکم اعدام صادر کرد. دادگاه کویت به اتهام واهی جاسوسی برای ایران و حزب الله برای این دو نفر حکم اعدام صادر کرده است. وزارت کشور کویت در ماه اوت سال گذشته میلادی اعلام کرد دستگاه‌های امنیتی این کشور چند تن را به همراه مقادیر زیادی اسلحه و مهمات در منطقه العبدلی بازداشت کرده‌اند.  در آغاز ماه سپتامبر اولین جلسه دادگاه این متهمان برگزار شد و از مجموع متهمان این پرونده ، یکی ایرانی است و سه نفر آنها فراری هستند. این افراد متهم شده اند که با حزب‌الله و ایران ارتباط داشته‌ و می‌خواسته‌اند علیه این کشور دست به اقدامات خرابکارانه بزنند. متهمان مذکور پیشتر اعلام کردند در روند بازپرسی تحت شکنجه قرار گرفته‌اند و مجبور شده‌اند دست به اعترافاتی نادرست بزنند. دولت کویت شکنجه کردن این افراد در جریان تحقیقات را رد کرده است.

اخبار

بک لینک رنک 5

پایگاه خبری U.S. News هر ساله گزارشی را مبنی بر بهترین رژیم غذایی منتشر می کند. رژیم غذاییDASH برای ششمین سال متوالی عنوان بهترین رژیم غذایی این پایگاه را به خود اختصاص داده است. رژیم غذایی DASH یک رویکرد مادام العمر برای مصرف غذای سالم است که تمرکز عمده آن روی پیشگیری و درمان فشار خون بالا است. این برنامه غذایی افراد را به کاهش مصرف سدیم تشویق می کند و در آن مواد غذایی حاوی پتاسیم، کلسیم و منیزیم گنجانده شده است.
 رژیم غذایی DASH، احتمال بروز انواع سرطان، سکته مغزی، بیماری های قلبی، نارسایی قلبی، سنگ کلیه و دیابت را کاهش می دهد و یک راه موثر برای کاهش وزن است. این رژیم غذایی از سال 2011 میلادی تاکنون، عنوان برترین رژیم غذایی را به خود اختصاص داده است.
 یکی از مهمترین مزیت های این روش، انعطاف پذیری آن است و از هیچ دستور پیچیده ای تبعیت نمی کند. توصیه محققان در رژیم غذایی DASH، مصرف مقدار زیادی میوه، سبزیجات، غلات سبوس دار، محصولات لبنی کم چرب، روغن سبزیجات و حبوبات است و مصرف نوشیدنی های شیرین و چربی های اشباع شده را ممنوع می کند.
 پایگاه خبری U.S. News هر ساله گزارشی را مبنی بر بهترین رژیم غذایی منتشر می کند. رتبه اول به رژیم غذایی DASH اختصاص داده شده و رژیم MIND در رتبه دوم قرار دارد که در آن بر مصرف سبزیجات، آجیل، لوبیا، ماهی و یکی از محصولات خانواده توت (خشک یا تازه) تاکید شده است.

موسیقی روز

بک لینک رنک 7

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *